رنگ کاری حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

نوع رنگ  کاری حفاظ شاخ گوزنی دارای اهمیت است علتش هم این است که حفاظ شاخ گوزنی دارای تراکم است اگر از نوع رنگ اسپری استفاده شود نمیتوان بصورت کامل رنگ کرد علتش هم این است که حفاظ شاخ گوزنی دارای تراکم و سختی در زمان رنگ زدن است.

اما اگر در زمان رنگ کردن از نوع رنگ استخری استفاده کنیم تمام حفاظ شاخ گوزنی به درون رنگ رفته وبا تکانی ساده به معنای واقعی کلمه تمام حفاظ شاخ گوزنی حتی نقاط کوری که از دید شخص کور است نیز رنگ میشود.

اهمیت رنگ در حفاظ شاخ گوزنی:

شاید از دید خیلی ها رنگ کاری کار مهمی نباشد درصورتی که اگر حفاظ شاخ گوزنی رنگ نشده باشد دارای شکل نه چندان زیبا نه جذابی میشود.

فارق ارتمام زیبایی ها اهن بسیار حساس است وبا چند مرتبه بارش و رطوبت در مدت ۲تا۵سال شروع به فرسودگی و در نهایت از بین رفتن میکند .و اگر رنگ کاری حفاظ شاخ گوزنی انجام نشود

باعث میشود که خیلی زودتر از چیزی که فکر میکنین کار ازبین برود و در نهایت هزینه انجام شده و حتی ایمنی خانه از بین برود.

بنابراین به جز زیبایی کار اهمیت اصلی رنگ یک لایه پوشش آهن است که در مقابل آب و هوا ورطوبت آهن از بین نرود ویا حتی براحتی شکسته نشود.

تنها بدی رنگ کاری استخری این است که حجم بالایی از رنگ استفاده میشود و هزینه تولید را بالا میبرد اما کیفیت را چند برابر میکند اما شرکت ایمنی گستر برای کیفیت کار این نوع رنگ کاری را برای فروش محصولاتش برگزیده است .

رنگ کاری استخری چیست:

اگر در محیط کارمان یک استخر بزنیم و آن را به جای آنکه از آب پرکنیم از رنگ پرکنیم و با یک جلثقیر هر حفاظ را داخل استخر کرده و پس از چند ثانیه  خارج کنیم تا تمام رنگ کاری حفاظ شاخ گوزنی انجام شود را رنگ کاری حفاظ شاخ گوزنی از نوع استخری میگوییم.

در تولید خودروها هم از همین تکنولوژی استفاده میشود.

 

دیدگاه ها

انواع حفاظ

تماس با ایمن گستر

شماره تماس: 09124884349 آدرس: یافت آباد - بلوار معلم - بلوار بهار - ایمن گستر

انواع حفاظ

حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ لیلیوم
حفاظ نیزاری

نصب انواع حفاظ

نصب حفاظ شاخ گوزنی
نصب حفاظ لیلیوم
نصب حفاظ نیزاری

شبکه های اجتماعی